Kontakt

Korespondencję należy kierować wyłącznie na

adres korespondencyjny kancelarii:

Kancelaria Prawna "LexKała"

Dr Dariusz P. Kała

Urząd Pocztowy w Zielonce

ul. Jagiellońska 11

05-220 Zielonka

skrytka pocztowa nr 88

 
Siedziba kancelarii:
Kancelaria Prawna "LexKała" 
Dr Dariusz P. Kała

 

ul. Młodzieżowa 1 m 10,

05-220 Zielonka/k. Warszawy

 

 

NIP: 949-171-02-46

REGON: 147295197

 

tel. 695-424-678,

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Numer konta: 41 1090 2590 0000 0001 3443 2917

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00. W sprawach nie cierpiących zwłoki, kancelaria przyjmuje w soboty. Spotkania odbywają się po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

 

 

Lokalizacja kancelarii:
Kancelaria zlokalizowana jest w Zielonce przy Szkole Podstawowej nr 2, w bloku vis a vi szkoły. Do kancelarii wchodzi się klatką schodową, pierwszą od strony lasu.

 

Dojazd:

Od strony Tłuszcza, Kobyłki i Wołomina:
Trzeba jechać ulicą Szeroką mijając Glinianki. Następnie jedzie się ul. Wolności w kierunku Urzędu Miasta Zielonki. Na ul. Lipowej po minięciu sklepu „Emiś” znajdującego się po prawej stronie ulicy, na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami, należy skręcić w prawo w ul. Powstańców. Jadąc ul. Powstańców po prawej stronie w ciągu 100 metrów znajdują się trzy bloki. Kancelaria znajduje się w trzecim bloku licząc od ul. Lipowej.

 

Od strony Radzymina:
Jadąc ul. Ks. Antoniego Poławskiego, przy stacji paliw BP należy skręcić w ul. Powstańców. Należy jechać ok. 1 km w kierunku ul. Lipowej. Po minięciu ul. Tadeusza Kościuszki należy jechać ok. 300 m i po prawej stronie będzie Szkoła Podstawowa nr 2. Kancelaria znajduje się w bloku vis a vi szkoły.

 

Od strony Marek:
Jadąc ul. Marecką w kierunku Zielonki należy dojechać do ronda znajdującego się przy firmie Echilczuk – Motocykle Harley. Na rondzie należy zjechać na Nieporęt. Jadąc Al. Józefa Piłsudskiego, po przejechaniu ok. 200 m należy przy stacji paliw BP skręcić w ul. Powstańców. Należy jechać ok. 1 km w kierunku ul. Lipowej. Po minięciu ul. Tadeusza Kościuszki należy jechać ok. 300 m i po prawej stronie będzie Szkoła Podstawowa nr 2. Kancelaria znajduje się w bloku vis a vi szkoły.

 

Od strony Ząbek:
Jadąc ul. Ks. Ignacego Skorupki należy dojechać do ronda i zjechać na Nieporęt. Jadąc Al. Józefa Piłsudskiego należy przejechać rondo przy firmie Echilczuk – Motocykle Harley i jechać na Nieporęt. Jadąc Al. Józefa Piłsudskiego, po przejechaniu ok. 200 m należy przy stacji paliw BP skręcić w ul. Powstańców. Należy jechać ok. 1 km w kierunku ul. Lipowej. Po minięciu ul. Tadeusza Kościuszki należy jechać ok. 300 m i po prawej stronie będzie Szkoła Podstawowa nr 2. Kancelaria znajduje się w bloku vis a vi szkoły.